V.l.n.r. Andries Forger (crowdfunding), André Klein Hulse, Jan Slagt (voorzitter), Sybrand van de Vall, Henk Lubberdink, Michiel Stadhouders (RondeTafel), Lennart Easton en Bob Rollerman (Ronde Tafel). Foto: Arjen Dieperink

V.l.n.r. Andries Forger (crowdfunding), André Klein Hulse, Jan Slagt (voorzitter), Sybrand van de Vall, Henk Lubberdink, Michiel Stadhouders (RondeTafel), Lennart Easton en Bob Rollerman (Ronde Tafel). Foto: Arjen Dieperink

Ronde Tafel Lochem steunt Tafeltennisclub De Toekomst

Maatschappij

NETTELHORST - Op 5 januari van dit jaar werd de tafeltennishal De Jan Wissinkhal volledig door brand verwoest. Tafeltennisclub De Toekomst werd gedwongen elders tijdelijk onderdak te vinden. Maar gelukkig kan de Lochemse vereniging op steun rekenen. Ditmaal was het een cheque van 2750 euro, geschonken door de Ronde tafel in Lochem.

Door Arjen Dieperink

Als zij hun uurtje tafeltennissen erop hebben zitten vertrekken de jeugdleden met hun ouders uit in de voormalige basisschool Nettelhorst, waar de club onderdak vond. In een ander klaslokaal wordt nog druk gespeeld, en in de voormalige klas van groep 0/1 wordt koffie geschonken. De geur brengt Bob Rollerman en Michiel Stadhouder recht naar hun doel. “Wij zijn van de Ronde Tafel uit Lochem”, laten de beide heren weten. De Ronde Tafel is een landelijke serviceclub. De Lochemse afdeling is geregistreerd onder RT105.nl en telt zestien leden.

De Ronde Tafel Lochem bestaat uit mannen tussen de vijfentwintig en veertig jaar oud. Zodra iemand de veertig is gepasseerd behoort hij de Tafel, zoals deze in het kort wordt genoemd, te verlaten. “Wij zijn vorig jaar bezig geweest op de Goede Doelenmarkt in de Gudula te Lochem en verkochten daar een Lochems borrelpakket met Lochems bier. Dit doen wij samen met de Zuivelhoeve waar we de pakketten tegen kostprijs kunnen inkopen. Het bedrag dat wij overhouden geven wij aan goede doelen”, laat Bob weten.
Het bestuur van de Lochemse Tafeltennisclub dat net binnenkomt, spitst de oren. “Dit jaar hadden wij goede doelen op het oog met het thema Sport en Bewegen”, aldus de twee vertegenwoordigers. “Toen we in december vorig jaar op de Goede Doelenmarkt stonden konden wij nog niet weten dat wij hier zouden belanden om een bijdrage aan de Tafeltennisclub te geven voor het nieuwe onderkomen.” De cheque met een bedrag van 2750 euro wordt tevoorschijn gehaald. “Dat is een mooi bedrag, wij zijn er enorm blij mee”, zegt voorzitter Jan Slagt van De Toekomst.

De crowdfunding voor het inrichten van het nog nieuw te bouwen verenigingsgebouw is nog in volle gang. De voorzitter kan niet vertellen wanneer de overblijfselen van de Jan Wissinkhal worden gesloopt. “Wij zijn druk om alles in goede banen te leiden zodat wij weer een eigen gebouw krijgen waar wij allemaal thuis voelen. Wij zijn iedereen die ons op enige wijze heeft gesteund zeer erkentelijk.”


www.lttcdetoekomst.nl

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant