Het optreden van BLØF was het sluitstuk van het feest rond het 85-jarig bestaan van het Openluchttheater. Foto: Arjen Dieperink
Het optreden van BLØF was het sluitstuk van het feest rond het 85-jarig bestaan van het Openluchttheater. Foto: Arjen Dieperink Arjen Dieperink

Feest 85-jarig bestaan afgesloten

Muziek

LOCHEM - Het 85-jarig bestaan van het Openluchttheater in Lochem is voor menigeen niet ongemerkt voorbij gegaan. Verschillende artiesten traden er de afgelopen maanden op. Superband BLØF zorgde afgelopen vrijdag met een grandioze show voor een feestelijke afsluiting. Ook deze keer was het theater weer volledig uitverkocht.

Tegen het eind van het jaar komt nog het jaarlijkse Winterwonderland worden getoond. Daarna zit het jaar erop voor het Openluchttheater en kan men in de winterslaapstand gaan.


www.oltl.nl

Advertenties doorgeplaatst vanuit Berkelbode