
De palmpasenoptocht van 2025. Foto: PR
Palmpaasoptocht vanaf de St. Gudulakerk
ReligieLOCHEM - Op Palmzondag, 29 maart is er een Palmpaasoptocht die om 11.00 start vanaf de St. Gudulakerk in Lochem. Onder begeleiding van accordeonmuziek trekt de optocht met een ezeltje door de Walderstraat naar het grasveldje bij de kruidentuin aan de Bleike. Hier gaan de kinderen eieren zoeken waarin lekkere chocolade-eieren zitten.
Alle kinderen in de basisschoolleeftijd mogen meedoen aan de optocht als hun ouders ook kunnen meelopen. Bij het eieren zoeken helpen de kinderen elkaar. Als er kinderen zijn die zelf geen palmpaasstok hebben, dan kunnen deze om 10.00 uur terecht in de Witte Kerk aan de Graaf Ottoweg. Hier worden onder begeleiding palmpaasstokken gemaakt. Aan ouders wordt gevraagd om de kinderen weer te begeleiden als de groep hier vertrekt om zich rond 11.00 uur bij de St. Gudulakerk te verzamelen. Tussen 11.45 en 12.00 uur zal het op de Bleike afgelopen zijn.
Deelname is gratis en je hoeft je niet op te geven. Meer informatie is in te winnen bij Anita Kolkman: anitakolkman@live.nl.










