
De zes topmuzikanten brengen iconische hits van de jaren ’70 en ’80. Foto: PR
Topmuzikanten vieren feest in Schouwburg Lochem
Muziek LochemLOCHEM - Schouwburg Lochem wordt op zondagmiddag 24 november omgetoverd tot een bruisend decor voor een bijzonder muzikaal feest. Van 15.30 uur tot 17.00 uur nemen zes topmuzikanten het publiek mee op een muzikale reis door de iconische hits van de jaren ’70 en ’80. Van meeslepende ballads tot opzwepende uptempo nummers, dit belooft een middag vol nostalgie en muzikale hoogtepunten te worden.
De show is extra speciaal, omdat de veelzijdige muzikant Nick Bult zijn verjaardag viert. Nick, bekend van De Nick Bult Band en de tv-uitzendingen van Carrie op Vrijdag (NPO 1), staat samen met zijn muzikale vrienden Ferry van Leeuwen en Lodewijk van Gorp op het podium. Als formatie DRI3MAN worden ze versterkt door een geweldige band, bestaande uit Tessa Boomkamp (drums), Marco Dirne (basgitaar) en Jules Pasdeloup (gitaar), waardoor het een DRI3MAN XL wordt!
Muzikanteninfo: Ferry van Leeuwen (Edwin Evers Band, Ik Hou Van Holland) Lodewijk van Gorp (Trijntje Oosterhuis, Marco Borsato) Nick Bult (Boudewijn de Groot, Randy Crawford en Ten Sharp), Tessa Boomkamp (Normaal, Edwin Evers Band), Marco Dirne (Waylon, VanVelzen) en Jules Pasdeloup (TOP 2000 Live, Charly Luske).
Kijk voor meer informatie en kaartverkoop, zie de website.