KORT
Dienst Witte Kerk
LOCHEM - Zondag 16 februari gaat in de Witte Kerk aan de Graaf Ottoweg 2 in Lochem Ds Paul Wansink voor. De dienst begint om 10 uur en wordt georganiseerd door de Protestantse Gemeente Lochem. Men gaat verder met het verhaal van koning Salomo. Iedereen is welkom in deze dienst.
Viering St. Josephkerk
LOCHEM - Zondag 16 februari is er om 10.00 uur een eucharistieviering met medewerking van het Gemengd Koor onder leiding van Frank van der Velden en Johan Dijkman, orgel. In viering gaat pastor Harry Scheve voor en lector is Ria Wildemors. Thema van de viering is: ‘Vertrouw op de Heer.’
Kaartmarathon bij De Waltakke
LOCHEM – Op zaterdag 1 maart organiseert De Waltakke een kaartmarathon voor liefhebbers van jokeren en klaverjassen. Het evenement is toegankelijk voor alle leeftijden en begint om 09.00 uur. De zaal opent om 08.30 uur.
Deelname kost 27,50 euro per persoon, inclusief twee keer koffie of thee, een uitgebreid warm en koud buffet en een prijsuitreiking. Het buffet wordt geserveerd om 12.00 uur, en de marathon eindigt rond 17.30 uur. Inschrijven kan tot maandag 24 februari via info@dewaltakke.nl of 0573-471313. Bij het klaverjassen wordt gewerkt met een reservelijst om groepen van vier te vormen. Spelers die op 26 februari nog op de reservelijst staan, kunnen desgewenst overstappen naar jokeren. De kaartmarathon vindt plaats bij De Waltakke, Bolksbeekweg 7, Lochem.
Activiteiten in de Vonkert en ’t Ruempol
LAREN – Woensdag 19 februari organiseert de Vonkert de maandelijkse activiteit met een presentatie door Michel Schoneveld, een gepassioneerd fotograaf. Hij deelt foto’s van IJsland, Madeira en de Faeröer eilanden, gevolgd door beelden uit de regio. De bijeenkomst start om 14.00 uur en de kosten bedragen 4 euro. De volgende bijeenkomst is 19 maart.
Daarnaast wordt er elke maand een bingo georganiseerd op ’t Ruempol. De eerstvolgende is op 26 februari en 26 maart. De bingo begint om 14.00 uur, de kosten zijn 4 euro. Alle ouderen uit Laren zijn van harte welkom.
Computer- bijeenkomst Laren
LAREN - Op zaterdag 15 februari is er in Laren een computerbijeenkomst in een zaal van Grand Café 't Langenbaergh. De computerbijeenkomst Laren bestaat uit een groepje senioren met belangstelling voor computers, tablets en smartphones. Geïnteresseerden en mensen die tegen problemen aanlopen, zijn van harte welkom. De bijeenkomst is van 10.00 uur tot 14.30 uur en om 12 uur kan er geluncht worden in het restaurant. "Neem je eigen apparatuur mee en er zijn altijd wel techneuten die kunnen helpen". Voor informatie kan men contact opnemen met William van Loo via 0575 - 432 564 of Jan Buursink via 06 - 411 732 67. Aanmelden wordt op prijs gesteld.
Vrouwen van Nu Lochem
LOCHEM – Het bestuur van Vrouwen van Nu Lochem nodigt alle leden uit voor de jaarvergadering op woensdagavond 12 februari om 19.45 uur bij zalencentrum Bousema in Lochem. De bijeenkomst is exclusief voor leden. Aansluitend op de vergadering spreekt de heer Jacco van Langen van Waterschap Rijn en IJssel over De Berkel van Billerbeck tot Zutphen.
Uitvoering Larense Accordeon Vereniging
LAREN - Op zondagmiddag 16 februari 2025 houdt de Larense Accordeon Vereniging haar jaarlijkse uitvoering. Het A-orkest onder leiding van dirigent Frank Sterenborg en het recreantenorkest onder leiding van Dinie Zweverink zullen een zeer wisselend programma laten horen.
Ook zullen de leerlingen van Dinie Zweverink een bijdrage leveren door zowel in een ensemble op te treden als samen met het recreantenorkest. Het concert vindt plaats in de kerkzaal van het Kulturhus, Verwoldseweg 1 in Laren. Aanvang 14.00 uur. Kaarten, inclusief een kopje koffie of thee, te koop aan de zaal. Donateurs krijgen op vertoon van hun donateurskaart korting en kinderen in de basisschoolleeftijd hebben vrije toegang.
Voedsel centraal bij de Vrouwen van Nu Laren
LAREN - 'Wat komt er kijken bij het maken van ons voedsel en hoe verspillen we zo min mogelijk?' Op de afdelingsavond van februari staat deze vraag centraal. De volgende drie sprekers zullen hun ervaringen met ons delen: Gerard Zoetbrood (Landwinkel en Bloembinderij De Braakhekke), Laura Winter (melkveehoudster en werkzaam bij ForFarmers) en Rita Oortgiesen (Ons Larense Buurtkastje). Dit vindt woensdag 19 februari plaats om 19.45 uur in het Kulturhus.