
Een modeltekenaar in de Gudulakerk. Foto: Ina Muilerman
Modeltekenaars in Gudulakerk
CultuurLOCHEM - Modeltekengroep Lochem is de uitdaging aangegaan om van 19 juni t/m 11 juli Artists-in Residence te zijn in de Gudulakerk in Lochem. In deze periode zijn leden van leden van de modeltekengroep enthousiast aan het werk op iedere vrijdag en zaterdag van 13.00 tot 16.00 uur. Bezoekers kunnen geportretteerd worden en daarnaast leent het interieur van de kerk zich goed om getekend te worden.
Aan het eind van de werkperiode komt er een expositie van het gemaakte werk in de Trouwkapel van de kerk. Deze tentoonstelling is gratis toegankelijk van 15 tot 25 juli op woensdagen van 10.00 tot 16.00 uur en op de donderdag, vrijdag en zaterdag in die week van 13.00 tot 16.00 uur.
De Lochemse modeltekengroep bestaat al meer dan 50 jaar en komt iedere donderdagavond bij elkaar in het atelier van het Stadshuus om te tekenen naar gekleed of naakt model. Eenmaal per jaar gaat men ook een dag in de dierentuin tekenen. Daarnaast is deelname aan de jaarlijkse Kunstroute een vast onderdeel geworden.









